Baza noclegowa

TURYSTYCZNA BAZA NOCLEGOWA

Gmina Brańsk:

Karczma „Upita” Dworek pod Holonkami - www.karczmaupita.pl

Obiekt usytuowany jest niedaleko malowniczej wsi Holonki, na skraju Puszczy Nadburzańskiej. Ilość miejsc noclegowych: 40; pokoje 1-4 osobowe (z łazienką, TV i radiem); możliwość zorganizowania konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, imprez firmowych i okolicznościowych; organizacja czasu wolnego, przejażdżki rowerowe, kulig zimowy, przelot balonem, jazda quadami i inne.

Gospodarstwo Agroturystyczne Krzysztofa Jaworowskiego, Kadłubówka

-

„Fantazja” Patoki

Gospodarstwo położone jest w niedalekiej odległości od rzeki Nurzec. Do dyspozycji gości przeznaczone jest piętro domu: 4 pokoje oraz przestronny hol, z którego jest wyjście na taras. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, gdzie można wygodnie wypocząć i zjeść posiłki. Turystom przygotowano również grill i miejsce na ognisko, dla dzieci huśtawkę i piaskownicę. W wolnym czasie turyści mogą wędkować, zbierać grzyby lub organizować rowerowe przejażdżki.


Gmina Ciechanowiec:

Hotel Nowodwory - Ciechanowiec - www.hotelnowodwory.pl 

Hotel położony jest w Ciechanowcu, dziesięć minut spacerem do centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym, malowniczym zakątku nad brzegiem Nurca, nieopodal Muzeum Rolnictwa. Hotel oferuje 24 wygodne, dwuosobowe pokoje, w tym dwa pokoje o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są z łazienką, klimatyzowane, wyposażone w TV, telefon i bezpłatny dostęp do Internetu. Ponadto obiekt dysponuje własną restauracją, i 3 salami konferencyjnymi z nagłośnieniem, tablicą interaktywną i rzutnikiem multimedialnym. Zróżnicowane powierzchnie sal: 50, 130 i 200 m2 pozwalają organizować konferencje, szkolenia, prezentacje, spotkania biznesowe, a także wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. 

 

Restauracja, Sala Bankietowa, Pokoje „Szczęsny”, Ciechanowiec - www.szczesny.info.pl

71 miejsc noclegowych, z czego 21 znajduje się w obiekcie położonym w centrum Ciechanowca (gdzie mieści się również restauracja, market spożywczo-przemysłowy oraz salon fryzjersko-kosmetyczny), pozostałe miejsca noclegowe - w kompleksie bankietowo-noclegowym oddalonym od centrum miasta ok. 10 min drogi pieszo); pokoje 2, 3 i 4 osobowe (z łazienką i TV)

Dom Weselny „Jagoda” - Restauracja i Noclegi, Ciechanowiec - www.jagoda.info.pl

Obiekt dysponuje salą bankietową, restauracyjna i kominkową oraz pokojami gościnnymi, sauną, siłownia bilardem. Organizauje wesela, przyjecia okolicznościowe, szkolenia, konferencje. 40 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, i 4-osobowych.

Ośrodek Wypoczynkowo-Sportowy „Nad Zalewem”, Ciechanowiec

Zlokalizowany nad zalewem wodnym rzeki Nurzec (kąpielisko o wysokim stopniu czystości wody, atrakcyjne miejsca do połowu szczupaka, karpia, leszcza, płoci, suma i raków); 110 miejsc noclegowych (w tym: 64 miejsc w domkach campingowych oraz 46 miejsc w pawilonach wolnostojących); pokoje 2 i 3 osobowe z ciepłą wodą i WC; pole namiotowe; kompleks sportowy mi.n. stadion piłkarski wraz z boiskiem treningowym,

„Słoneczna Osada” Piotr Krawczyk, Kozarze

Gospodarstwo agroturystyczne o profilu artystyczno- ekologicznym położone w pobliżu rzeki Nurzec; 4 pokoje, łazienka, kuchnia, salon (w którym mogą odbywać się różnego rodzaju spotkania); na terenie gospodarstwa znajduje się duży sad, ogrody warzywne oraz pasieka- prowadzone ekologicznie; organizacja czasu wolnego: kulig, przejażdżki konne lub bryczką, piesze i rowerowe wycieczki w doliny rzek Nurca i Bugu

„Na Skarpie” Wojtkowice Glinna - www.naskarpie.pl

W gospodarstwie agroturystycznym znajduje się 5 pokojowy domek z widokiem na rozlewisko Bugu, wyposażony w dwie łazienki, kuchnię, jadalnię, salon z kominkiem oraz tras; Dla turystów organizacja spływów kajakowych, wycieczek rowerowych, ogniska, grzybobrania, quady.

„Niezapominajka” Kozarze - www.niezapominajka-kozarze.com

Gospodarstwo położone jest nieopodal Ciechanowca, rzeki Nurzec i okolicy Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Turystom przygotowano oddzielny budynek z 5 pokojami (każdy z łazienką), salon, kuchnię. Można skorzystać z rowerów, kajaków, zorganizować ognisko,

Gospodarstwo agroturystyczne Wojciecha Tryniszewskiego, Łempice

Do dyspozycji gości jest dom z kominkiem, dwoma pokojami, łazienką i kuchnią w pełnym wyposażeniu. Wejście do domu przystosowane jest również dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Przed domem znajduje się piękna altana oraz grill.

Atrakcje jakie czekają na gości to m.in. przejażdżki bryczką i saniami oraz jazda konna, wędkowanie, grzybobranie, jagodobranie oraz .wycieczki – piesze i rowerowe w najbliższej okolicy.

Kwatera nad Bugiem, Wojtkowice Glinna - www.kwateranadbugiem.pl

Zarówno wielbiciele biernego jak i czynnego spędzania urlopu znajdą tu coś dla siebie. Bardzo piękne i ciekawe trasy zarówno na wycieczki piesze jak i rowerowe, spływy kajakowe po rzece Bug oraz możliwość wędkowania.

Zagroda nad Bugiem, Wojtkowice Glinna - http://www.zagrodanadbugiem.pl/

Gospodarstwo agroturystyczne "Zagroda nad Bugiem" położone jest nad rzeką Bug na terenie gminy Ciechanowiec. Gospodyni oferuje całoroczny pobyt w gospodarstwie, w którym znajduje się 5 apartamentów - w tym każdy z osobną łazienką. Do dyspozycji gości przeznaczona jest kuchnia z wyposażeniem, salon z kominkiem oraz taras widokowy na rzekę Bug i las. Rzeka Bug oddalona jest około 150 m od gospodarstwa agroturystycznego a las - 50 m. Turyści mogą korzystać z pokoi 2-osobowych a także przystosowanych dla rodzin z dziećmi. Oferuje całodzienne domowe wyżywienie. Agroturyści mają także możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. 

Gmina Czyżew:

Gospodarstwo agroturystyczne Bogdana Kosiarskiego, Rosochate Kościelne

-

Pokoje noclegowe Dariusz Krystosiak, Czyżew

-


Gmina Klukowo:

-


Gmina Kulesze Kościelne:

-


Gmina Nowe Piekuty:

Dom pielgrzyma w Hodyszewie

Dom pielgrzyma prowadzony jest przez księży z zakonu Pallotynów. Budynek znajduje się przy ul. ppłk. S. Platonoffa 40, za kościołem pw. Wniebowzięcia NMP w Hodyszewie, w którym znajduje się czczony przez wiernych cudowny obraz Matki Boskiej Pojednania. W obiekcie możliwe jest skorzystanie z noclegu zarówno przez grupy zorganizowane, jak i przez pojedyńczych turystów.


Gmina Rudka:

„Nad Stawem”, Rudka - http://dworeknadstawem.hekko.pl/

Powierzchnia gospodarstwa wraz z parkingami wynosi 0,7 ha. Goście są mile widziani przez cały rok. Do dyspozycji gości jest Domek i Dworek. Za Dworkiem znajduje się pole namiotowe (biwak). Dworek: dwa pokoje 2- osobowe, kuchnia w pełni wyposażona (aneks kuchenny), łazienka z prysznicem, pokój 7- osobowy z łazienką. Wyżywienie: całodzienne, częściowe lub we własnym zakresie. Atrakcje przy Dworku: jakuzi i basen dla dzieci, staw rybny do wędkowania, duży grill z kamienia, altana na 40 osób, w odległości 50 metrów od gospodarstwa zaczynają się duże obszary leśne (grzyby, jagody, całe runo leśne), arboretum przy Nadleśnictwie, na życzenie gości organizujemy ogniska, grill połączone z zabawą taneczną przy zespole muzycznym. 


Gmina Szepietowo:

Ośrodek Szkoleniowy PODR w Szepietowie - www.odr.pl

Liczba miejsc noclegowych: 98. Pokoje 1- osobowe, 2- osobowe, 4- osobowe, apartament. W obiekcie: sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audiowizualny, do dyspozycji gości parking zamykany, organizacja konferencji, szkoleń, tenis stołowy, miejsce na ognisko, grill, organizacja imprez plenerowych. Stołówka- liczba miejsc: 90, możliwość całodziennego wyżywienia jak również pojedynczych posiłków; dla grup zniżki, na zamówienie uroczyste kolacje.

Pokoje noclegowe „Joanna”

To doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek, w dogodnym położeniu w pobliżu dworca PKP. Oferta kierowana jest w szczególności do turystów odwiedzających tereny Podlasia, a także osób przebywającym w okolicy w celach biznesowych. Obiekt oferuje pokoje 2, 3 i 4- osobowe z łazienkami i TV oraz przestronną kuchnię z jadalnią.

Gospodarstwo agroturystyczne SAS

W obiekcie dostępne są pokoje noclegowe łącznie dla 10 osób. Ponadto znajduje się przestronny salon na imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości jest kuchnio-jadalnia, pokój kinowy, siłownia, a także salon kąpielowy z jacuzzi. Na posesji znajduje się plac do gry w piłkę nożną oraz do zabaw podwórkowych. 


Gmina Wysokie Mazowieckie:

Gospodarstwo agroturystyczne Joanny Kaczyńskiej, Mystki Rzym

Gospodarstwo rolne ma łączną powierzchnię 132,63 ha specjalizuje się w produkcji mleka wysokiej jakości, Mystki Rzym. Pod potrzeby turystów przygotowano oddzielny domek, komfortowo wyposażony. 

Gospodarstwo agroturystyczne Agaty Żebrowskiej, Trzeciny


Turystyczna Baza Noclegowa powstała m.in. na podstawie materiałów zawartych w publikacji „Analiza stanu środowiska i zasobów naturalnych obszaru LGD Kraina Bobra” opracowanej przez Innova Consulting, ul. Żółkiewskiego 31, 87- 100 Toruń.